Apartman Risk Analizinde ilk çalışmaları yapan ve en fazla apartman referansına sahip olan kurumumuzdan “apartman risk analizi raporu” örneği ve apartman risk değerlendirilmesi konusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve apartman risk analizi örneği için   bilgi@taksimdanismanlik.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

254 thoughts on “Apartman Risk Analizi Örneği

 1. Mehmer Özkan

  Sayın yetkili, apartmanımız merkezi ısıtmalı ve bununla ilgili bir çalışanı bulunan 2 dükkan ve 14 daireden oluşan bir apartmandır. Bununla ilgili Apartman Risk Analizi örneği, apartman risk değerlendirme nasıl hazırlanır ve örnek bir tablo E posta adresime gönderirmisiniz, Teşekkürler. 18.03.2013

 2. Mehmet Özkan

  Sayın yetkili, Apartmanımız merkezi ısıtmalı ve bir çalışanı bulunan 2 dükkan ve 14 daireli bir apartmandır.Risk Analizi örneği, apartman risk değerlendirme nasıl hazırlanır ve örnek bir tablo gönderebilirmisiniz. Teşekkürler.

 3. altan bozkurt

  Apartmanda risk analizi işlemi için nasıl bir form tanzim etmeliyim. Değerlendirmeyi yapabilmem için bu adrese komple form veya tamamlanmış bir örneğin gönderilmesi
  ni arz aderim.
  Saygılarımla,
  altanbozkurt

 4. murat

  Merhabalar;
  Öncelikle yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim. Apartman Risk Analiz Raporunun bir örneğini gönderebilir misiniz? Bu konu hakkında bizi bilgilendirebilir misiniz?

  Saygılarımla , iyi çalışmalar.

 5. Hasan SAĞDIÇ

  Merhaba;

  Yaklaşık 6 dönüm arazi içersinde bağımsız girişleri bulunan en yüksek 5 katlı, dublex dairelerden oluşan bir siteyiz. Yeni yasa gereği çalışmalar yapmak istiyoruz. bize apartmanlarla ilgili risk analiz tablo örneği gönderebilirmisiniz lütfen.
  İyi çalışmalar dilerim.

 6. hatice kara

  Bana risk analiz ornegi gonderebilir misiniz? Biz yediser katli 3 bloklu bir siteyiz bir kapicimiz var toplam 53 daire 3 isyeri mevcut is yerlerinden biri kafeterya biri bayan kuafor digeri fotografci risk analizinde bu isyerleriyle ilgili ne gibi riskleri yazabilirim veya yazmam gereklimi cevaplarsaniz tesekkur ederim tesekkurler

 7. Ercan Durhan

  Apartmanlar için risk analizi yapılması için ortak güvenlik şirketlerinden hizmet satınalmak mecburimi?Yoksa bizim apartman yöneticisinin yaptığı gibi risk analizi formunu doldurup 1 aprtman sakini+kapıcı+kendi imzası yetermi?
  Şimdiden teşekkürler

 8. özlem yılmaz

  Bizim binamızda 16 daire var. kapıcı ve güvenlik yok. haftada 2 gün kapı silmek için bir bayan geliyor. bina yaklaşık 40 yaşında. bana bu kriterlere uygun bir risk analizi formu / raporu örneği gönderebilirmisiniz acaba? çok teşekkür ederim

 9. Asker ŞAHİN

  Apartman rizk analiz formu nerede bulurum. Birçok sayfaları karıştırdım ama rastlayamadım. Yine eniyi açıklama sizin sayfanızda olması dolayısı ile teşekkür ederim.
  Bana bir adet risk raouru analiz formu göndereb ilirseniz müteşekkür olurum. İyi çalışmalar.

 10. Ahmet Yildirim

  Merhaba,
  Dört dönüm bahçe içinde 4 bina ve 40 daireden oluşan bir siteyiz. Doğalgazlı merkezi sistem kalörifer, bir kapıcı var, asansör yok, dairelerde doğalgaz var. Buna uygun bir risk analiz örneği formunu mail adresime gönderebilirseniz memnun olurum.
  Şimdiden teşekkürler.
  Saygılar.

 11. halit öztulum

  apartmanımız girş dahil 5 katlı 13 daireden oluşuyor kapıcı yok
  apartman sakinleri bireysel olarak kombi kullanıyor çevrede patlayıcı madde satan yok çevrede kapıcıda çalıştıran yok risk analizi hazırlıyacakmıyız hazırlıyacaksak risk analizi form örnegi gönderirmisiniz şimdiden tşk edrm.

 12. yavuz ülke

  merhabalar, bu kanun her apartman için geçerli mi 3 katlı 6 daireli kazan dairesi olmayan herkesin kendi kombisinin olduğu kapıcının olmadığı bir apartmanda oturuyorum. benim içinde aynı kanun geçerlimi, geçerliyse bir kaç örnek internetten buldum onu doldurmam dışında yapabileceğim bir şey var mı? yardımcı olursanız mutlu olurum. mail: yavuz_ulke@hotmail.com

 13. nevfel öztürk

  merhaba,
  Ben Apartman yöneticisiyim. Risk analizi yaptırmamız gerektiği söyleniyor. Apartman Risk Analiz Raporu örneği gönderebilir misiniz? Ayrıca bu konu hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

  İyi çalışmalar.

 14. BARAN

  Merhabalar apartman risk analizi ve acil durum eylem planına ihtiyacım var mümkünse eğer alabilir miyim ve bilginize ihtayıcım var risk analizi acil durum eylem planı yetiyor mu suan apartmanlar için ve iş güvenliği uzmanı imzası şart mı ?

Bir Cevap Yazın